Opinie klientów

Polecam kazdemu! odchodzą stany depresyjne, zmienia się moje spojrzenie na wszystko co mnie otacza, ludzi, szczególnie bliskich, prace – nagle pojawiają się inne możliwości, których wcześniej nie widziałam, asertywność, ta cecha dominuje ostatnio w moim życiu i jest widoczny spokój, dzięki czemu inaczej rozmawiam z rodziną. Do wszystkiego nabrałam dużego dystansu. Dziękuję Agnieszka jeszcze raz!!!
Baśka
Agnieszka jest cudownie naturalną, pełną ciepła kobietą. Od pierwszej chwili czujemy jej szczerą otwartość na drugiego człowieka. Ona po prostu kocha to co robi i opiekuje się nami z lekkością motyla, które zresztą uwielbia. To wielka radość spotkać tak inspirującą osobę na swojej drodze❤️
Ania
Ach….cokolwiek chciałabym napisać brzmi zwyczajnie i nie oddaje głębi magii i przeżyć na wyższym poziomie na który Agnieszka pomogła mi się otworzyć. Moje życie zmieniło się bardzo mocno. Dziękuję za spotkania, za wszystko. Polecam gorąco!
Kalina
Profesjonalizm i ogromna wrażliwość. Jedna z nielicznych osób która dotarła do najgłębszych obszarów mojej podświadomości. Polecam ogromnie.
Jadwiga
Ciepło, akceptacja, mądrość, głębokie zrozumienie i bardzo bardzo dobre serce to Agnieszka. Miło, że spotkałam Cię na swojej drodze. Upewniłam się czego chcę a czego nie. Czym jest fałsz a czym Prawda. Pomogłaś mi. Dziękuję Ci za Twoją skuteczność i szczodrość. 🙂
Gosia
Agnieszka jest wspaniałą osobą. Posiada niezwykły dar, a także ogromną życzliwość i pragnienie pomagania innym. Miałam okazję sprawdzić to na sobie – niesamowite rezultaty – wniosły do mojego życia wiele pozytywnych zmian. Polecam z całego serca spotkanie z Agnieszką. Jeżeli chcecie Państwo pozbyć się trapiących dolegliwości i zacząć żyć pełnią szczęścia, będzie to najlepszy krok ku temu, by odmienić swoje życie na lepsze 🙂
Justyna
Kochani poznałam Agnieszkę niedawno. Byłam w bardzo trudnej sytuacji życiowej, po przejściach i śmierci mojej mamy nie mogłam sobie poradzić w życiu. To dzięki jej pomocy, miłości, bardzo dużej wiedzy stanęłam na nogi. Odzyskałam wiarę w siebie, poczułam, że kocham moich dwóch synów miłością bezwarunkową, a co najważniejsze zaczęło mi się układać w życiu. Dziękuję Aguniu kochana, jesteś Aniołem. Jeżeli potrzebujesz pomocy, masz trudną sytuację życiową to panaceum na to jest Agunia. Dziękuje Jej za czas poświęcony dla mnie, gdyby nie ona nie byłoby mnie.
Grażyna
Agnieszka to wspaniała specjalistka – prawdziwy anioł. Dotykiem przywraca harmonię w ciele, a rozmową w umyśle. Potrafi i wie o wiele więcej niż pisze o sobie na stronie. Dzięki rozmowie pomogła mi nie raz. Jej ciepło i dobroć sprawiają, że chce się wracać na kolejne spotkania. Polecam wszystkim gorąco!
Małgosia
Agnieszka to Skarb w naszej Zielonej Górze. Wspaniałe podejście do każdej osoby, niezwykła wrażliwość połączona z mądrością i skutecznością. Polecam!
Justyna
Agnieszka to niezwykle ciepła,serdeczna i empatyczna osoba.Skutecznie pomaga i podpowiada jak odnaleźć drogę do własnego szczęścia.Z jej pomocą łatwiej usunąć bariery ograniczające nasz dostęp do pełni życia. Agnieszka oddziałuje jak balsam na naszą duszę. Osiągnięcie wewnętrznej harmonii i spokoju ducha jest możliwe. Jej wiedza i charyzma to umożliwiają!
Marlena
Agnieszka jest niesamowitą, ciepłą, dobrą, mądrą Kobietą. Zawsze z uwagą, akceptacją i wielką empatią mnie wysłucha i wesprze. W wielu kwestiach życiowych daje cenne rady, które można zastosować w życiu. Agnieszka to chodzący Anioł ;)) Dziękuję za wszystko Agnieszko :)) pozdrawiam Cię ciepło 🙂
Marta
Do Agnieszki chodzę regularnie od kilku lat. Z jej ogromną pomocą pozbyłam się wielu lęków i strachów. Mam w sobie więcej spokoju, empatii, wrażliwości i zrozumienia. Serdecznie zachęcam do wizyty u Agnieszki – to mądrość, zrozumienie i akceptacja. Warto korzystać z takich spotkań! 🙂 Warto dla swojej (i swojego otoczenia) radości i zdrowia 🙂
Ala
Bardzo polecam 🙂 fachowość, profesjonalizm i poczucie bezpieczeństwa. Coś pięknego.
Grzegorz
Spotkanie z Agnieszką to dla mnie początek długiej podróży w głąb siebie. Dziękuję.
Ewa
Agnieszka jest absolutnie genialna! Tyle dobrej energii od jednego człowieka… Dziś to się już prawie nie zdarza. Wiec tym bardziej polecam. Spokój, ukojenie to się ze sobą od niej zabiera.
Katarzyna
Każdego dnia dziękuję, że Ciebie spotkałam . Dziękuję za wszystko.
Daria
Aga dziękuję jesteś aniołem. Wspaniałe rzeczy robisz. Jestem zachwycona
Małgorzata
Niesamowite przeżycie i podróż w głąb siebie. Dziękuję!
Lucyna
Chciałam tylko napisać, że otrzymana u Agnieszki siła wewnętrzna, pewność siebie itp. ciągle są we mnie i daje mi to wielką moc w różnych sytuacjach, m.in. w spokojnym komunikowaniu swojego stanowiska, żądaniach liczenia się z moim zdaniem itp.
Marzena
Nie ma co się rozpisywać za bardzo. Każdy, kto trafił na Agnieszkę na swojej drodze życia, ten wie :). No chyba, że tylko ja tak mam?! Pozdrawiam baaardzo mocno Aga i dziękuję za wszystko!
Ewa
Cudowna osoba, pełna ciepła i życzliwości. Ma się wrażenie jakby było się na spotkaniu z najlepszą przyjaciółką 😉 Żałuję tylko, że tak rzadko.
Ania
Pasja. Empatia. Zrozumienie. Wiedza. Doświadczenie. Miłość. Pełen profesjonalizm! To Agnieszka ❤️
Basia
Cudowna kobieta z pasją do życia i ludzi. polecam. Aga ma cudowne serce do tego w co wierzy i co robi
Agnieszka
Znam Agnieszkę wiele lat :), pomogła i pomaga mi przebrnąć przez wiele trudności przede wszystkim w samej sobie. Uwielbiam te spotkania, bo powodują poczucie lekkości i poczucie zdrowszego ducha i głowę naładowaną optymizmem i nadzieja. Bardzo polecam. Dzięki Aguś
Monika