Agnieszka

Agnieszka

Zajmuje się pracą z podświadomością poprzez: hipnoterapię, pracę z wewnętrznym dzieckiem, wybaczanie innym i sobie, pojednanie się z wewnętrznym aspektem matki i ojca w sobie, akceptację wszystkich części siebie, pracę z symbolami. Wykorzystuje całą swoją wiedzę i doświadczenie, aby dotrzeć do tych zaniedbanych miejsc w Tobie, które wymagają uwagi, miłości i akceptacji. Jest Towarzyszem Twojej podróży wgłąb siebie, zapewniając Ci wsparcie i budując poczucie bezpieczeństwa.

Naturoterapeutka

Jako wykwalifikowana naturoterapeutka, wykonuje zabiegi od 2007 roku, a jej usługi cieszą się rosnącym zainteresowaniem oraz zadowoleniem osób, które już ją odwiedziły. Posiada potrzebną i szeroką wiedzę z zakresu medycyny konwencjonalnej, medycyny wschodu, bioterapii, hipnoterapii. Oferuje fachowość, pełen profesjonalizm i miłą atmosferę. Z jej pomocą odkryjesz i przeobrazisz wiele wewnętrznych części siebie, uzyskując wewnętrzną spójność.

Hipnoterapeutka

Agnieszka uważa, że Człowiek to CUD Natury, dlatego od lat interesuje się holistycznym podejściem do człowieka i jego zdrowia, rozwijaniem intuicji, fizyką kwantową, hipnoterapią, psychologią, filozofią dalekiego wschodu, medycyną alternatywną. Jej pasją stało się odkrywanie prawdziwej przyczyny dolegliwości na poziomie podświadomym. I Tobie pomoże odkryć nowe możliwości skorzystania z wewnętrznego dobrostanu.

Wszystko jest energią, to co wewnątrz to i na zewnątrz

To przesłanie towarzyszy jej działaniom.

Odzyskaj swój blask

Choroba, ból, stres, negatywne emocje, lęki… odbierają Ci wolność? Agnieszka pomoże Ci ją odzyskać. Dzięki procesom dopasowanym do Ciebie, osiągniesz zamierzony efekt.

TRZON EDUKACJI:
Hipnoterapeuta
– zdała egzamin uzyskując Certyfikat ukończenia kursu Hipnoza Zaawansowana i Hipnoza w Praktyce
Naturoterapeuta – zdała egzamin czeladniczy na Naturopatę uwieńczony dyplomem dającym uprawnienia do wykonywania zawodu w UE
Naturoterapeuta – ukończyła obroną dyplomu Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia kierunek Terapie Naturalne we Wrocławiu
Pielęgniarka – ukończyła obroną dyplomu Liceum Medyczne w Wolsztynie